NIEZNANE

kraj: ?
rok założenia: ?

Pobierz tapetę:
1920x1080
1440x900
1280x1024
1024x768

zobacz kolekcję >

NIEZNANE

Mikrofonowe zagadki

Jeśli macie informacje na temat modeli pokazanych w tym dziale koniecznie napiszcie do nas! Dzięki naszym czytelnikom udało nam się rozwiązać już kilka ciekawych technologicznych zagadek, o których internet milczy. To czasem naprawdę ciekawe konstrukcje, ale nasza wiedza o nich jest często bardzo nikła.

 

więcej
 • Nieznany

  Nieznany

  lata

  nr: brak

  Nic nie wiemy o tym mikrofonie. Możemy tylko podejrzewać, że to ręczna, przedwojenna robota. Wykonanie z wielką dbałością o szczegół. Na korpusie umieszczono prosty włącznik. Może ktoś pomoże w zidentyfikowaniu obiektu? :)

 • Nieznany

  Nieznany

  lata

  nr: brak

  Raczej humoreska. Ogromnych rozmiarów imitacja mikrofonu, zdecydowanie wykonana metodą chałupniczą. Na pewno ma swoje lata i być może udałoby się to podłączyć. Czy nie był to przypadkiem rekwizyt w przedstawieniu?

 • Nieznany

  Nieznany

  lata

  nr: brak

  Nie mamy pojęcia co to jest za mikrofon. W całości metalowy, nie przekraczający rozmiarem 10 cm. Ze względu na to, że cały środek jest wypruty, wytropienie jakiej firmy to produkt jest dodatkowo utrudnione. Jeśli możesz pomóc, pisz na maila. Aktualnie służy jako firmowy przycisk do papieru :)

 • Nieznany

  Nieznany

  lata

  nr: brak

  Wykonany w całości z metalu, ciężki i solidny. W dobrym stanie technicznym i wizualnym Kabel z wtykiem Jack. Nie znamy nazwy i daty pochodzenia tego urządzenia. . Więc jeśli widzieliście gdzieś coś takiego, dajcie znak!

Partnerzy serwisu