BEYERDYNAMIC

kraj: Niemcy
rok założenia: 1924

Pobierz tapetę:
1920x1080
1440x900
1280x1024
1024x768

zobacz kolekcję >

BEYERDYNAMIC

Beyerdynamic GmbH & Co. KG

Jedna z najstarszych firm z branży audio. Powstała w 1924 z inicjatywy Eugena Beyera w Berlinie. Początkowo Beyerdynamic zajmowała się produkcją nagłośnienia kinowego. W 1937 firma zdecydowała się rozszerzyć asortyment, wyprodukowała pierwszy model słuchawek dynamicznych (DT 48) i rozpoczęła podbój rynku mikrofonów.

więcej
 • BEYER M55

  BEYER M55

  lata 60-te

  nr: brak

  Bardzo fajnie brzmiący, zbudowany w całości z metalu mikrofon dynamiczny. Kabel zakończony dużym wtykiem Jack. Mikrofon dotarł do nas na oryginalnym, pełnowymiarowym niemieckim statywie, którego niestety nie udało się wykadrować na fotografii. Ma również oryginalne mocowanie. 100% sprawny.

 • BEYER M60

  BEYER M60

  lata 50-te

  nr: 11262

  Piękny okaz. Nieczęsto spotykany i bardzo ciekawie brzmiący. Jedna z ładniejszych konstrukcji tego typu w latach 50tych. Wykonany z widoczną dbałością o szczegóły i wyjątkową starannością. Bardzo długi kabel zakończono wtyczką CINCH i zaopatrzono w przejściówkę, która niestety nie przetrwała w komplecie.

 • BEYER M64

  BEYER M64

  lata 60-te

  nr: 17584

  Zachowany w świetnym stanie mikrofon dynamiczny. Mimo niewielkich rozmiarów, technicznie broni się znakomicie. Starszy brat modelu M640N. Stosunkowo ciężki, wykonany po części z metalu, plastikowy korpus. Gwintowane gniazdo Tuchel mini.

 • BEYERDYNAMIC M410N

  BEYERDYNAMIC M410N

  lata 60-te

  nr: 17118

  Bardzo dobrze wykonany, wyjątkowo solidny, ale jeszcze nie przetestowany. Wyjątkowo ładny okaz, stosunkowo rzadko spotykany na aukcjach. Na korpusie masywny, plastikowy włącznik. Podłączenie na gniazdo Tuchel.

 • BEYERDYNAMIC M411N

  BEYERDYNAMIC M411N

  lata 70-te

  nr: brak

  Solidnie wykonany, świetnie brzmiący dynamiczny mikrofon z lat 70tych, który produkowany jest do dzisiaj. Nasza wersja nosi oznaczenie N (T). Na korpusie włącznik. Gniazdo tuchel plus elastyczny, spiralny kabel. W oryginale tak jak na zdjęciach na trójnożnym statywie.

 • BEYERDYNAMIC M62

  BEYERDYNAMIC M62

  lata 60-te

  nr: brak

  Jeden z niewielu kwadraciaków tej firmy. Dynamiczny mikrofon made in West Germany z 3 bolcową końcówką DIN. Nasz okaz ma lekko uszkodzoną obudowę, ale ogólnie prezentuje się całkiem atrakcyjnie. Walorów brzmieniowych nie możemy ocenić, bo na razie, nie udało się go uruchomić.

 • BEYERDYNAMIC M640N

  BEYERDYNAMIC M640N

  lata 60-te

  nr: 44878

  Niewielkich rozmiarów mikrofon dynamiczny o świetnych osiągach. Bardzo wygodny, jeśli potrzebujemy mikrofonu tam, gdzie jest zbyt mało miejsca na tradycyjny rozmiar. Gwintowane gniazdo mini Tuchel. Podkreślić trzeba bardzo estetyczne i solidne wykonanie, co w połączeniu z dość ciekawym brzmieniem, może sie podobać.

 • BEYERDYNAMIC M81LM

  BEYERDYNAMIC M81LM

  lata 70-te

  nr: brak

  Solidnie i estetycznie wykonany mikrofon dynamiczny, na statywie w formie plastikowego trójnogu. Obudowa metalowa. Można spotkać na aukcjach w dobrej cenie. Raczej do zastosowań domowo-konferencyjnych, ale brzmieniowo całkiem dobry. Kablez pięciopinową końcówką DIN.

 • BEYERDYNAMIC SOUNDSTAR X1 HLM

  BEYERDYNAMIC SOUNDSTAR X1 HLM

  lata 70-te

  nr: 11153

  Jeden z flagowych modeli firmy Beyerdynamic. Mikrofon dynamiczny używany do nagrywania bębnów, gitar elektrycznych, instrumentów dętych jak również wokalu. Wykonany z plastiku osadzony na solidnej metalowej podstawie. Nietypowe gniazdo mocowania może sprawiać trudności w egzemplarzach bez oryginalnego uchwytu. Gniazdo DIN z 3 pinami.

Partnerzy serwisu